Ľuboš Blaha: Nemecko zbrojí rovnako ako za Hitlera a Európa pácha samovraždu!

Nemecko sa prebudilo zo sna o pacifizme a opäť sa stáva hrozbou. Ľuboš Blaha v druhej časti nášho rozhovoru bez servítky pomenúva to, čoho sa elity v Bruseli boja: Nemecko zbrojí v mierke, ktorú sme tu nemali od čias Göringa, a spolu s USA vedú Európu priamo do priepasti.

Západný svet sa zmenil na impérium, ktoré nevie existovať bez nepriateľa. Ukrajina bola len zámienka, Rusko a Čína sú nové ciele. Zatiaľ čo nám Brusel káže o demokracii, v skutočnosti tu buduje neokoloniálnu diktatúru, kde sa iný názor trestá likvidáciou.

Nebojíme sa hovoriť pravdu o tom, ako nás tieto štruktúry ekonomicky vyciciavajú a ako Hollywoodom vymývajú mozgy našim deťom, aby z nich vyrábali poslušné kolieska v systéme. Je čas sa zobudiť a pochopiť, že ak chceme mier, musíme odmietnuť úlohu vazala.

V závere videa sme nezabudli ani na vernosť našich divákov a vyžrebovali sme výherkyňu podpísanej knihy.

Sledujte, zdieľajte a šírte to ďalej. Pravda si dnes vyžaduje odvahu, aby prežila.

Foto: Ľuboš Blaha (SITA/Milan Illík), nemeckí generáli von Leeb a von Küchler na pozorovacom stanovišti počas operácie Barbarossa (1941) (Zdroj: Bundesarchiv, Bild 183-2007-0316-504 (Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0))

Ľubica Blašková
Ľubica Blašková
+ dalšie články od tohto autora

Pridaj komentár

Reviews for Ľuboš Blaha: Nemecko zbrojí rovnako ako za Hitlera a Európa pácha samovraždu!

There are currently no reviews for Ľuboš Blaha: Nemecko zbrojí rovnako ako za Hitlera a Európa pácha samovraždu!
Scroll to top